שיעורי גיטרה בכפר סבא הירוקה

עבורי המוזיקה היא כלי לפיתוח מצוינות, יצירתיות, בטחון עצמי ותחושת מסוגלת עבור כל תלמיד באשר הוא.

"מוזיקאי מעולה, אוהב אדם"

"הבת שלי לומדת אצל זוהר ופשוט נהנית מכל רגע. היא מתקדמת בנגינה וחיה את המוזיקה. זוהר הוא מוזיקאי מעולה, אוהב אדם ואוהב מוזיקה. ממליצים בחום ללמוד אצלו!" (נגה אלבלך)

"התקדמות ענקית במספר חודשים"

זוהר מורה לגיטרה תותח ומוכשר!! עם ידע מטורף בכל מה שקשור לעולם המוסיקה. יש לו שיטות לימוד מעולות למתחילים והוא מלמד עם המון סבלנות. מרגישה התקדמות ענקית תוך מספר חודשים... (רותם מייסניקוב)

"עולם מוסיקלי שלם שלא הכרתי"

"זוהר חשף עבורי עולם מוסיקלי שלם שלא הכרתי קודם. אהבתו הרבה למוזיקה ניכרת בכשרון הנגינה שלו ובצורה הנהדרת בה הוא מלמד! אני ממליץ עליו לכל מי שרוצה להתקדם כנגן!" (איתמר)

הלימודים איתי כוללים מספר הופעות לאורך השנה ושילוב בהרכבים מוזיקליים שונים.

זוהר קרפ- שיעורי גיטרה

מוזיקאי יוצר, מפיק מוזיקלי, גיטריסט מקצועי, בוגר ב"ס רימון ובעל תואר ראשון בחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי. 
בגיל 9 קניתי את האלבום הכפול של גאנז אנד רוזס ומאז מוזיקה תופסת מקום גדול בעולם שלי.
 הניסיון הרב והמגוון שרכשתי הביא אותי למצב שבו אני יכול להוביל , לכוון ולקדם מגוון רחב של תלמידי גיטרה ואנשים אשר מעונינים ללמוד מוזיקה.
אני רואה במוזיקה כלי לטיפוח מצוינות ופיתוח חשיבה יצירתית ואת העיסוק בהוראת מוזיקה כשליחות. אני תמיד שמח להנגיש את הפלא הזה לכמה שיותר אנשים.
תהליך הלימוד איתי יפתח לכם עולם של אפשרויות בגיטרה ובמוזיקה בכלל.

אז מה אתם מקבלים בשיעורים עצמם?

  • יכולת לנגן מנגינות מוכרות.
  • יכולת ללוות את עצמכם שרים.
  • יכולת לנגן יחד עם המוזיקה שאתם שומעים.
  • פיתוח שמיעה מוזיקלית אשר תאפשר לכם ללמוד שירים דרך שמיעה וללמד את עצמכם ללא הגבלה.
  • יכולת לקרוא תווים, טבלטורה ואקורדים בצורה עצמאית.
  • יכולת לאלתר ולהיות מסוגלים לג'מג'ם עם אנשים אחרים.
  • יכולת לכתוב ולהלחין שירים.
  • יכולת להאזין למוזיקה בצורה אחרת. לשמוע את השכבות השונות שמרכיבות שיר.
  • הבנת תאוריה מוזיקלית וכיצד היא באה לידי ביטוי בעולם האמיתי.

אופי הלימוד שלי

ב 15 שנה האחרונות לימדתי תלמידי גיטרה רבים ומגוונים.
התפקיד שלי כמורה לגיטרה הוא לעזור לכל מי שפונה אלי להתחבר אל עולם המוזיקה, להנגיש לו את הניגון ולהניח אצלו יסודות כך שיוכל להמשיך להתקדם לבד או בכל דרך אחרת.
עבורי, אין שני תלמידים זהים ואני מנסה למצוא יחד עם התלמיד את הנתיב המדויק עבורו, נתיב שבו יוכל להתקדם כמה שיותר רחוק וכמה שיותר מהר.
אני מלמד מתוך מאות קטעים במספר סגנונות: פופ, רוק, קלאסי, ג'אז, בלוז ועוד כך שהתלמיד יכול למצוא נקודת השקה וחיבור אישי מותאם שלו.

המלצות תלמידים

דוד אלול
קרא עוד
“בעל ידע נרחב בסגנונות מוסיקליים רבים. יכולת תקשורת, המחשה והפשטה מעולים. אישיות נעימה. לומד איתו מזה כמה שנים. ממליץ בחום”
נטע קרמר
קרא עוד
“הגעתי אל זוהר עם רקע של לא מעט שנים בנגינה ועדיין השיעורים איתו הקפיצו את הנגינה שלי בכמה רמות! שילוב של תיאוריה, אלתור והרבה כיף עשו את הלמידה לחוויה של ממש...”
שרון שץ
קרא עוד
"זוהר מלמד את שני ילדי.. שתי קבוצות גיל שונות ומורה אחד תותח שיודע לתת מענה מקצועי אישי נהדר. אני רוצה להודות לזוהר שהכניס לחיינו את היכולת ליצור ולנגן באהבה וקלילות. ממליצה על זוהר מכל הלב!"
יותם לבנון
קרא עוד
"מדובר בגיטריסט מהשורה הראשונה - לא תוכל להתקיל אותו בשום סגנון או טכניקה, שזאת רק אחת מהסיבות שלמדתי אצלו 7 שנים רצופות"
נגה אלבלך
קרא עוד
"הבת שלי לומדת אצל זוהר ופשוט נהנית מכל רגע. היא מתקדמת בנגינה וחיה את המוזיקה. זוהר הוא מוזיקאי מעולה, אוהב אדם ואוהב מוזיקה. ממליצים בחום ללמוד אצלו!"
אור
קרא עוד
זוהר מורה מעולה שקידם אותי תאורתית וטכנית במשך כחצי שנה בה למדתי אצלו. התקדמתי במובן רבים הכוללים: הלחנה, שמיעה מוזיקלית, הופעה על במה ואפילו הפקה. מומלץ בחום!
איתמר
קרא עוד
למדתי אצל זוהר לפני המון שנים ואני מתגעגע לכל רגע. זוהר חשף עבורי עולם מוסיקלי שלם שלא הכרתי קודם. אהבתו הרבה למוזיקה ניכרת בכשרון הנגינה שלו ובצורה הנהדרת בה הוא מלמד! ממליץ בחום!
רותם מיסניקוב
קרא עוד
זוהר מורה לגיטרה תותח ומוכשר!! עם ידע מטורף בכל מה שקשור לעולם המוסיקה. עם מערך שיעור מעשיר, מקצועי וכיפי, יחס אישי לסגנון מוסיקה מועדף ובכללי שיטות לימוד מעולות למתחילים. (ובעיקר המון המון סובלנות). מרגישה התקדמות ענקית תוך מספר חודשים... ממליצה בחום! �
נועה פרידלין
קרא עוד
לזוהר יש גישה מעולה לילדים-נערים! כמובן שכייף לראות את הבן שלי מנגן פתאום ביטלס (בן 10, שנה שניה עם זוהר) אבל יותר מזה, כייף לראות את החיבה שלו לגיטרה וההתעניינות במוסיקה בכלל. ממליצה בחום!
תמיר
קרא עוד
אין הרבה מורים כמו זה. הוא נותן לך להיות מה שאתה רוצה להיות כגיטריסט ומוזיקאי ובאותו זמן מלמד בצורה שפותחת ומרתקת אותך לדעת ולהבין את המוזיקה לעומק התיאורתי שלה. הפאשן שלו לגיטרה ושירים מדבקת. קשה לי לדמיין שהייתי האמן והגיטריסט שהפכתי להיות כבר בגיל צעיר בלי התהליך למידה עם זהר.
רותם כהן
קרא עוד
זוהר הוא מוסיקאי ומורה נפלא! הילדה שלנו לומדת קלידים עם זוהר בשנה האחרונה. בעל גישה נהדרת לילדים, עם סבלנות, רוגע, פירגון והמון מקצועיות. ממליץ בחום.
שלי
קרא עוד
זוהר מלמד את שני בניי (בני9,14) הילדים מחכים לשיעורים איתו, בזמן קצר כבר התחילו לנגן. האווירה בשיעור מאד נעימה וחווייתית. מומלץ בחום.
בוריס מוגילבסקי
קרא עוד
רוצה להמליץ בחום על אדם נפלא ומוסיקאי נהדר! השיעורים איתו מקצועיים וכיף להיות בחברתו. יש לו ידע נרחב במוסיקה, אדם חיובי ונינוח שיודע להדריך בגישה שנוחה לגיטריסט המתחיל. בהצלחה!
נועה סזלבסקי
קרא עוד
הילדים נהנים מכל רגע וגם אנחנו!
דניאל שמואלי
קרא עוד
זוהר מורה בחסד. מכניס המון התלהבות, ביטחון ואהבה למוסיקה. הרווחנו בגדול. ממליצים בחום!
מיטל שרגאי
קרא עוד
זוהר מורה מקצועי וקשוב, מעביר את השיעורים בכיף וההתקדמות בנגינה היתה מהירה. מורה מיוחד שמצליח להתחבר לתלמידים בגובה העיניים ולזרום עם האהבה והנטייה המוסיקלית של כל אחד. ההשתתפות בקונצרטים לבד ובהרכב תרמו להנאה ולהתקדמות מקצועית. אחרי שנתיים רוב הילדים ממצים, הילד שלנו לא רוצה הפסקה בחופש הגדול ומבחינתנו זה אומר הכל! מרוצים וממליצים בחום.
תומר
קרא עוד
זוהר הוא מוסיקאי בחסד ונגן מחונן. הוא שולט בגיטרה בצורה אבסולוטית. אין סגנון שהוא לא מכיר ואין שיר שהוא לא יידע לנגן (ואם הוא לא מכיר אותו, הוא פשוט יישב ויוציא את האקורדים, גם את המסובכים ביותר, תוך דקות). הוא זורם מאוד עם התלמיד ומתאים את עצמו להעדפותיו, אך תמיד מביא משהו מעצמו לשיעור. הלמידה איתו היא תענוג רצוף.
גבריאלה לרנר
קרא עוד
לא רגיל למצוא מורה שהוא גם מוכשר, גם יודע ללמד וגם איש מקסים, אבל זוהר הוא כזה. זוהר עשה שיעורי גיטרה לבן הצעיר שלי. את השיעורים הוא בנה תוך כדי שהכירו, למד את הסגנון מוזיקה שהבן שלי אוהב ובכלל למה שהתחבר.כשנהנים לנגן יותר כי, לכן זו דרך מעולה לעניין ולרתום צעירים לנגינה. היום הוא לא המורה של ... היום הוא חבר יקר 😘
שלומי שחר
קרא עוד
אני כבר לא ילד (בן 48) ותמיד היה לי חלום לנגן בגיטרה, זוהר, בשקט, בעדינות ובנחישות מגשים לי את החלום הזה מדי יום אני מנגן, לא גיטריסט, אבל מנגן חבר בהרכב, לא ממלאים את קיסריה אבל נהנים!!!! והיי, איאן אנדרסון אמר שאתה אף פעם לא זקן מדי לרוקנרול, אם אתה צעיר מכדי למות תעשו לעצמכם טובה, צלצלו אליו תותח!!!
אלון הלר
קרא עוד
מקצוען, יודע ללמד, העשיר אותי בהמון ידע מוסיקלי, וידע בדיוק מה חסר לי כדי להעלות אותי בכמה רמות. ממליץ על זוהר בחום !
אריאל דוידי
קרא עוד
מורה מקצועי. מלמד וגם מדריך הרכבים. מומלץ!!!
שלומית בורוכוב
קרא עוד
זוהר הוא מורה מקצועי, מאתגר את התלמידים ומקדם אותם במהירות. משקיע מחשבה בכיוון המוזיקלי שמתאים לכל תלמיד.
גיא אבידן
קרא עוד
מורה מקצועי, מומלץ מאוד !!!
אליסף משה
קרא עוד
הייתה לי הזכות ללמוד גיטרה( קלאסית וחשמלית) אצל זוהר במשך כארבע שנים מורה שמלמד מלב אל לב מורה שהוא קודם כול בן אדם וחבר בזכותו נחשפתי לסגנונות שונים של מוזיקה ולאהבת הנגינה
נועה סימן טוב
קרא עוד
מורה לגיטרה סופר מקצועי באווירה הכי חברית שיש!! אחלה בן אדם שפותח את הראש לעוד סגנונות מוזיקה:)
מעיין הלר
קרא עוד
מורה מעולה ומקצוען, בשיעור השני כבר ידעתי לנגן שיר ראשון. בחצי שנה הראשונה כבר ניגנתי עם הרכב. מלמד בדרך מצחיקה וכיפית ומתאים את עצמו אל התלמיד.
קרן מסלנסקי
קרן מסלנסקי
קרא עוד
מנטור לפני הכל ! מעבר למיומנויות והטכניקות המגוונות שזוהר מלמד בצורה מקצועית ביותר, הוא יודע לזהות בדיוק מה 'מרגש' את הנגן ומצליח להעשיר את העולם המוסיקלי באופן מדויק ואישי,כבר בשיעור הראשון נשארים עם טעם של עוד! אלוף אמיתי! (:
שני איש הורביץ
שני איש הורביץ
קרא עוד
מורה מעולה ! ובעיקר אדם מקסים, יודע איך להתחבר לילדים בגובה העיניים ולהיות חבר ומנטור. קשוב מאוד לרצונות וליכולות של הילדים. בקיצור מומלץ מאוד !
סער בר יוסף
סער בר יוסף
קרא עוד
מורה נהדר, אך לפני הכל הקשר שנוצר לי עם זוהר הוא לא רק קשר בין מורה לתלמיד אלא קשר של חברים. זוהר הוא מורה חברותי שיוצר קשר מיוחד עם תלמידיו. בנוסף הוא מלמד בצורה טובה מאוד כך שכל תלמיד יכול להתקדם ולהפוך לנגן מצוין!
תמי בר און
תמי בר און
קרא עוד
הבת שלי מחכה בקוצר רוח לשיעורים עם זוהר, ומבחינתי זה כבר אומר המון! זוהר מקסים, מקצוען, שזורם עם הילדה, מעשיר אותה ומתאים את הלימוד לאופי שלה. בקיצור, מורה נדיר, ממליצה בחום 👍
מאור שגיא
מאור שגיא
קרא עוד
לומדת אצל זוהר גיטרה בס אחרי הרבה מאוד זמן שרציתי להתחיל, זוהר מורה מקצועי וסבלני והשיעורים איתו כיפיים בטירוף לא רק בגלל המקצועיות אלא גם בגלל הצחוקים והדרך המיוחדת שהוא מלמד באווירה קלילה תיאוריה בנוסף לטכניקה. מומלץ מאוד!!
מירי לוי
מירי לוי
קרא עוד
אדם מדהים! היחס שלו אל ינאי בני היה ממקום כל כך מכיל, מקשיב ובגובה העיניים (למרות שהוא רק בכיתה א'). האהבה שלו למוזיקה ולחינוך הייתה ניכרת מהרגע הראשון שפגשנו אותו.זכינו להכיר מורה מצוין!
חן טורני
חן טורני
קרא עוד
לפני כמעט שנה זוהר הקים הרכב איתו אני מנגן עד היום. הוא לקח ארבעה נגנים ממקומות שונים וחיבר אותם להרכב מוצלח שמנגן ומייצר עד היום. זוהר מוכשר מאוד בתחומו נותן את הטיפים הנכונים נותן הכוונה מדוייקת ויודע להוציא מהנגן שלו את המקסימום. ממליץ בחום למי שבאמת רוצה להתקדם ולהצליח ללמוד אצל זוהר. אני עשיתי זאת והצלחתי. עכשיו תורכם. בהצלחה!!!!!!
אסתי עיון
אסתי עיון
קרא עוד
זוהר לימד את ילדי גיטרה במשך שנים בהרבה סבלנות, רגישות ומקצועיות קינאת והיצטרפתי. כעת זוהר מלמד אותי לנגן שירים שמתאימים לעבודתי כגגנת וגם לפלייליסט שלי. כל שיעור זו חוויה. אם אתם בעניין ממליצה על זוהר בחום.
שירי גרינברג
שירי גרינברג
קרא עוד
זוהר פשוט מקסים עם גישה מושלמת לילדים. הוא הגיע אלינו בתור מורה לבת בת ה7 ועד מהרה הפך להיות גם המורה לגיטרה של בעלי. שילוב של כשרון, מקצועיות, אינטיליגנציה רגשית ולב זהב. ממליצה בחום.
הקודם
הבא